Bijgaand mijn ontwerp voor het logo van Woodworks.
Ik heb het simpel en strak gehouden voor zowel op een gekleurde achtergrond als op wit bruikbaar.
Graag zie ik uw reactie tegemoet.
Logo voor een houtbewerkingsbedrijf
- Wedstrijd van: H.v.H Woodworks
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 11-08-2014
Datum einde: 24-08-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


nice!
Bedankt voor uw reactie. Het logo is geschikt om uit te kunnen snijden, eventueel kunnen de lijnen (houtnerf) wat dikker gemaakt worden. Ook de kleuren zijn aan te passen.
leuk om H en W te combineren maar moest er best even naar kijken voor dat het ''kwartje'' viel. het geheel oogt niet symmetrisch/strak?..... voel hem niet