logo voor een 'Nature Retreat' in de Caribbean

Datum start: 15-04-2015

Datum einde: 22-04-2015

Totaal budget: € 100.00
Nieuwste inzending
Book cover
krisi

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Logo voor een guesthouse midden in de natuur van Bonaire, Caribisch Nederland.
Kenmerken: natuur,zon,rust,ruimte,privacy,adult only,naturisme/clothing optional.

Onze naam is 'Dos Iguana' (Nederlandse betekenis = 'twee leguanen'). Dit vraagt volgens ons om een beeltenis van een leguaan (of twee) in ons logo. Wij willen tevens graag dat de subtitel 'Nature Retreat' in het logo wordt vermeld.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Wij willen ons richten op de Europese markt voor naturistische vakanties en het Amerikaanse Clothing Optional marktsegment. Tevens hanteren wij de restrictie 'Adult only'. Gezinnen met kinderen behoren dus zeker niet tot onze doelgroep.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


De spelling van onze naam blijkt niet helemaal duidelijk blijkt uit de eerste ontwerpen. Onze juiste naam is:
'dos iguana'

Designer: stevan banjac stevan banjac
logo-stevan-banjac-MNhoOSga

Geen commentaar

dosiguanadosiguana

Je gebruikt nu de 'leguaan' als de letter O en de letter G. wij vinden dat erg verwarrend. Onze naam wordt zo een puzzel. Mvg, dos iguana

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.