Logo voor een nieuwe party act!

Wedstrijd gegevens:

  • Wedstrijd van: DeejayStijn
  • Categorie: Logo
  • Totaal budget: € 100.00
  • Datum start : 07-01-2020 21:59
  • Datum einde : 14-01-2020 00:00
  • Status : Beëindigd
  • Relevante bestanden:
  • Beschikbare talen:
  • Aantal inzendingen: 19
  • Respons opdrachtgever:
    laag hoog

Behoefte:

Ik ben bezig om een nieuwe party act op poten te zetten. Het wordt een high-energy act met toffe platen, leuke edits van bekende muziek en een publiek wat uit zijn dak gaat!
De stijlen gaan van moombahton tot freestyle en hardstyle. Het is het beste vergelijkbaar met de legende FeestDJRuud.

De naam van deze feestact is The PartyShockerZ. Ik zoek een uitstraling die bij de act en de muziek past. het moet er echt staan. Als je het ziet moet je er al zin in krijgen, en het moet er uit spatten als je op een artiestenlijst staat.

Er zijn al hersenspinsels dat er ook vlaggen, stickers, shirts, pakken etc gaan komen met het logo.

Bijgevoegd voorbeeld logo heeft een vriend van me gemaakt, maar ik ben benieuwd wat de professionals bedenken!

Hopelijk weten jullie zo voldoende!

Bedrijfsomschrijving:

Een high-energy feestact met toffe platen, gave edits van bekende nummers in een rap tempo achter elkaar en een publiek wat uit zijn dak gaat!

Doelgroep:

Jeugd, jongeren. Clubs, discotheken en festivals.

Kleuren, favoriete logo's, must haves

krisi
  • Logo # 1026530 voor Logo voor een nieuwe party act! wedstrijd Klacht indienen
    1. Geen commentaar

    2. Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.

Social Network