Goedeavond, bij deze mijn voorstel voor uw huisstijl, feedback is van harte welkom, ik ben erg benieuwd wat u er van vind.
De huisstijl is opgemaakt in adobe illustrator, en is vector based (te vergroten zo groot u wil zonder kwaliteitsverlies) verder aan te leveren in elk bestandsformaat.
De n.a.w. gegevens zijn fictief en door u aan te leveren of zelf te verwerken.
Kleuren zijn rgb kleuren en niet drukwerk gelijk.
Achtergronden zijn in het voorstel zwaarder gemaakt dan in de uiteindelijke uitvoering, dit om een via een schermafbeelding toch de impressie van drukwerk te geven.
m.v.g. henrico van suylekom. facebook.com/reclamekenners.nl
LOGO VOOR EEN NIEUWE TRENDY STOMERIJ & WASSERIJ KETEN - BUBBEL & STITCH
Datum start: 19-02-2013
Datum einde: 03-03-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Het logo verwerkt in een huisstijl, stond niet in de opdracht, maar leuk voor in mijn portfolio.

Geen commentaar
En een uitvoering met neon letters, voor bv. alleen de letters op de gevel.

Geen commentaar

Geen commentaar
Look is helemaal goed. Wij willen graag de naam "Bubble & Stitch"in neonletters op de gevel. Hiervoor zouken wij een beetje vette spleelse letters. Verder zouden wij een logo als uitstekende bord aan de gevel willen. Dit ontwerp heeft een leuke uitstraling maar er gebeurd te veel in.

Goedeavond, bij deze mijn voorstel voor uw logo, feedback is van harte welkom, ik ben erg benieuwd wat u er van vind.
Het logo is opgemaakt in adobe illustrator, en is vector based (te vergroten zo groot u wil zonder kwaliteitsverlies) verder aan te leveren in elk bestandsformaat.
Mocht dit logo u bevallen kan ik een eventueel huisstijl voorstel doen.
m.v.g. henrico van suylekom. facebook.com/reclamekenners.nl
Ook hier goede uitstraling maar een beetje te druk!