LOGO VOOR EEN NIEUWE TRENDY STOMERIJ & WASSERIJ KETEN - BUBBEL & STITCH

Datum start: 19-02-2013

Datum einde: 03-03-2013

Totaal budget: € 250.00
Nieuwste inzending
Book cover
Tamara Jović

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Onder de naam Bubble & Stitch starten wij een trendy en vernieuwende stomerij & wasserij keten. Via Brandsupply hebben wij deze naam gevonden en nu zoeken wij een passend logo (en lettertype). Recent hebben wij onze eerste winkel gehuurd in het centrum van Amsterdam en wij verwachten op korte termijn meerdere vestigingem te openen. De winkel wordt op dit moment verbouwd en natuurlijk komt het logo groot op de gevel!

Onze core business is het reinigen en repareren van kleding en schoenen. Daarnaast gaan wij producten verkopen die hiermee in lijn liggen zoals een klein assortiment shirts, dassen en sokken maar natuurlijk ook schoenpoets en naald en draad. Kortom: Bubble & Stitch wordt een “one stop shop” voor als je er goed uit moet zien.

Nu zoeken wij een leuk, herkenbaar en simpel logo (en lettertype) wat duidelijk maakt wat wij doen. Aangezien wij met 6 tot 7 weken open willen is enige haast geboden.

Bedrijfsomschrijving


Met Bubble & Stitch willen wij een alternatief bieden voor de traditionle wasserij, stomerij, schoen- en kleermaker. Naast het brede aanbod van reinigings en reparatie services willen wij ons onderscheiden door een hoog kwaliteitsniveau en een duurzaam karakter. Door een fris imago en het hanteren van ruime openingstijden. In eerste instantie willen wij ons richten op hardwerkende jongeren.

Daarnaast willen wij in de winkels producten gaan verkopen die in lijn liggen met onze core bussiness. Voorbeelden hiervan zijn de verkoop van basic Shirts, dassen en bijvoorbeeld sokken voor heren en bijvoorbeeld kousen voor dames. Niet een breed assortiment, alleen de basics. Ons assortiment zullen wij aanvullen met schoenverzorgingsproducten en een klein assortiment fournituren. Alles van goede kwaliteit.

Ter illustratie van ons concept het volgende voorbeeld: Iemand heeft een belangrijke afspraak, een huwelijk, sollicitatiegesprek, etc. en wil hier op zijn best verschijnen. Je komt naar Bubbel & Stitch om je pak te laten stomen, brengt je schoenen weg en koopt gelijk een nieuw overhemd en bijvoorbeeld een das. Dit alles voor een bedrag onder de EUR 100,-

Doelgroep


Hard werkende jongeren, en voor de rest iedereen die wel eens een stomerij of wasserij bezoekt!

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Kleuren:

Felle, sprekende kleuren en een pakkend lettertype.

Key words:

Fris imago, vernieuwend, goede kwaliteit, duurzame producten, ruime openingstijden, meerdere vestigingen, sprekende kleuren, we love our customers.

Het logo moet duidelijk maken wat wij doen!

Designer: zzera zzera
logo-zzera-hSEKxbqi

zzerazzera

Allereerst gefeliciteerd met jullie nieuwe onderneming. Zo op de laatste dag van de wedstrijd is dit mijn inzending. Als ik kijk naar de opdracht en naar de feedback die jullie hebben gegeven op de andere inzendingen denk ik dat dit ontwerp aan al jullie wensen voldoet.

Een modern en professioneel ontwerp. Het lettertype is speels en in een oogopslag herkenbaar. Het woord bubble lijkt te zijn gestikt en het woord stitch lijkt uit bubbels te bestaan. Het lange einde van het & teken heeft voorts de vorm van een naald. Ik heb gekozen voor twee opvallende kleurencombinaties. Zien jullie - ook na de wedstrijd - liever een andere kleurencombinatie dan kan dat altijd.

Ik hoop dat buuble & stitch een succes word en dat dit logo aan dat succes mag bijdragen.

mvg,
Zera

zzerazzera

Mooi om te zien dat het ontwerp vier sterren heeft gekregen. Mochten jullie nog wat aanpassingen willen zien dan hoor ik dat graag.

zzerazzera

een tweede versie met een kleine aanpassing. De & teken is hier vergroot. http://www.flickr.com/photos/93781824@N06/8527145859/in/photostream/lightbox/

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.