Dit lettertype variant is ook nog een optie
Datum start: 29-08-2014
Datum einde: 23-09-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Allereerst excuses voor het vergeten van de s in auctions...
Hierbij het logo met de hamer aan de langere kant zodat deze een langere steel heeft. de lengte van de steel is alsnog in verhouding met de gulde snede.
Aangezien u de hoogste waardering heeft gegeven aan het eerste logo, heb ik dit maal ook die kleuren gebruikt. Wellicht heeft u een voorkeur voor andere tinten. of een overloop zoals in logo 3 en 4.
Daarnaast nog voor de vergelijking het "veilinghuis/a's: ook omgedraaid met de tekst eronder gelijk. Persoonlijk vindt ik de tekst mooier staan onder de bovenste variant. Zo lijnen de woorden uit met de A's erboven.
Ik ben het met u eens, dat de tekst onder het patroon mooier uitkomt. De eisen zijn uitstekend doorgevoerd, daarom vier sterren. De vijfde ster geef ik als ik iets echt mooi vind. Het blijft bij 4,5 sterren als het ware. Uw inzet waardeer ik zeer, maar uw ontwerp wordt niet de winnaar. Sorry

Geen commentaar
De hamer rechts is een aardig idee, maar hier is de lengte van Apon in onbalans met het auctions.

Geen commentaar

Hier nog een variant met kleuren die meer aanlsuiten op jullie wens.

Geen commentaar
Dank voor uw doordachte inzending. Ik kom er waarschijnlijk op terug.
De hamer rechts, zonder de verhoudingen aan te tasten: dat moet toch ook kunnen?! Is er iets te verzinnen met de lengte van de steel? Ik ben er nog niet uit.