Geen commentaar
Datum start: 07-10-2014
Datum einde: 27-10-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Bedankt voor je aanpassingen. Zo vind ik het wel beter, meer af. Ik twijfel heel erg tussen jouw logo en dat van 1 ander.

Geen commentaar
Ik ga over deze even nadenken. Bedankt voor de aanpassing.
Dag, mijn voirkeur gast nog steeds uit naar jouw logo. Ik wil graag een tweede kkeur erbij, bijv. 01747B. En de tekst redactie & webredactie eronder ( met kleine letters). Zou je dat eens kunnen laten zien?
En zonder slagschaduw...

Geen commentaar

Geen commentaar
De vierde spreekt me het meest aan. Ik zou de eerst W in het praatwolkje iets meer naar rechts zetten want deze staat nu erg dicht op de rand.