logo voor energie verzamelstation om 8 grote windparken en zonneparken aan te sluiten op het hoogspanningsnet

Datum start: 13-04-2021

Datum einde: 20-04-2021

Totaal budget: € 369.00
Nieuwste inzending
Book cover
FABRIZIO

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Het GDG bv is een afkorting voor "Gesloten Distributiesysteem Groen" en is het schakel/verzamel station van Windplan Groen in Flevoland. Hier worden 8 windparken en zoals het nu laat aanzien 1 zonnepark op worden aangesloten. Het is een project wat op dit moment wordt gerealiseerd aan het Olsterpad in Dronten.
Op deze locatie wordt de 33kV stroom omgezet naar 150kV om rechtstreeks via het Liander station op het hoogspanningsnet te gaan. Wat we dus willen uitbeelden is iets met "groene" stroom van wind en zonneparken die op het net gaat.
Als afkorting kan worden volstaan met GDG maar voor de duidelijkheid twijfelen we wel aan of de toevoeging "gesloten distributiesysteem Groen" nog wenselijk is. Het GDG is een schakelstation van windplan Groen en in die hoedanigheid, kijk ook even op de website https://www.windplangroen.nl/windplan-groen/
voor vragen of opmerkingen schroom niet even een mailtje te sturen. Kernwoorden het stroomsignaal, groene stroom, eenvoudig, verbinding

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: Dachle Dachle
logo-dachle-PzxouzLs

DachleDachle

3/3

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-dachle-OlKNJEZs

DachleDachle

2/3

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-dachle-O90eVMBs

DachleDachle

Ik heb het over een iets andere boeg gegooid. In de opdrachtbeschrijving kwamen bij mij vooral de verbinding tussen projecten en de samenwerking met Windplan Groen naar voren. Ik heb beide proberen te verwerken in het logo, waar de verbinding tussen de projecten naar voren komt in de letters `GDG` die op stekkers lijken.

Heb nog een beetje gestoeid met het terug laten komen van wind/zon, maar was daar niet tevreden mee.

Ben benieuwd naar uw mening.

1/3

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.