Logo voor fotograaf

Datum start: 25-10-2015

Datum einde: 25-11-2015

Totaal budget: € 150.00
Nieuwste inzending
Book cover
Rusty_Saffir

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik en mijn echtgenoot zijn samen fotograaf in bijberoep.
Vermits we weinig kaas gegeten heb van illustrator en ook weinig tijd over heb om een logo te ontwerpen willen we op deze manier aan een mooi logo geraken. Onze bedrijfsnaam is 'Shooting Stars'.
We maken vooral reportages van newborns en kinderen, maar regelmatig doen we ook huwelijken of andere opdrachten.
We willen graag dat er 'iets met sterren' in het logo terugkomt, eventueel in combinatie met onze naam die in een of ander handgeschreven lettertype erbij staat.
Verder mag het logo strak, stijlvol en tijdloos zijn.
Het logo zal gebruikt worden op onze facebookpagina, onze website, en ook als watermerk op al onze foto's.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: maxyrelax maxyrelax
logo-maxyrelax-WZziOPMe

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-maxyrelax-VLMGmeae

maxyrelaxmaxyrelax

Fijn dat het in de smaak valt!

Een paar versies met meer natuurlijke kleurstelling voeg ik zo toe. Ik hoor graag of dit beter past. Dit zijn de zwart/wit-versies en een fotomerk.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-maxyrelax-bT2SXK1w

Geen commentaar

shootingstars@telenet.beshootingstars@telenet.be

Kan je dit logo in een andere kleur zetten? Meer naturel. Dit is één van onze favorieten.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.