Beste Petra,
Na je eerste reactie heb ik meerdere lettertypes geprobeerd en ben tot de conclusie gekomen dat het niet met alle lettertypes werkt.
Dit was voor mij wel een aanleiding om nog een stapje buiten de box te doen.
Hierbij mijn derde inzending, net als alle vorige hoor ik graag wat je er van vind.
Logo voor fotografiebedrijf
- Wedstrijd van: Fotografia
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 25-02-2013
Datum einde: 25-03-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste Petra,
Bedankt voor je snelle en leuke reactie.
Ik ben gelijk aan de gang gegaan of het ook met het door jou voor gestelde lettertype kon.
Zie hier het resultaat.
eentje in light en eentje in iets bolder lettertype.
MVG Roy

Beste Petra,
Hierbij mijn 'eerste' inzending voor een logo van Fotografia.
Ik heb geprobeerd buiten de box (de lens) te denken en ben tot een anders, strak design gekomen van Fotografia.
Ik hoor graag wat je er van vind.
Met vriendelijke groet Roy
Wauw! Ik moet zeggen dat dat out of the box denken wel gelukt is! Dit geeft een hele nieuwe kijk, leuk!
Nu ik langer naar de letters kijk.. zou je dit ook met een ander lettertype kunnen maken? Ik gebruik nu zelf Tekton Pro of wellicht weet je iets wat er op lijkt? Deze letters zijn te "blokkig", mogen strakker