Geen commentaar
Logo voor Frens gereedschap
- Wedstrijd van: frensgereedschap
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 01-12-2015
Datum einde: 31-12-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Wat kost dit logo?
Goedenavond,
Via Bransupply werkt het zo dat u voordat u de wedstrijd begint een bedrag vaststelt wat er aan de ontwerper wordt uitbetaald. Bij deze wedstrijd is voor iedereen te zien dat dit een bedrag van 140 euro is (waarschijnlijk betaald u meer aangezien Brandsupply natuurlijk ook een commissie wil ontvangen). Ik hoop hiermee voldoende te hebben geïnformeerd en als u nog graag aanpassingen aan het logo wilt zien maak ik deze graag voor u.
Bedankt voor uw reactie. Wij zouden dit logo graag willen en zijn dan benieuwd wat het ons gaat kosten. Wij horen graag van u.
Leuk om te horen dat u dit een passend logo vindt. Als u deze graag wilt hebben zal u mij op 31 december (de datum die als einddatum is ingesteld voor deze wedstrijd) als winnaar moeten uitkiezen. Intussen kunt u wel de briefing aanpassen met een tekst waaruit blijkt dat u al een winnaar heeft gekozen, dit voorkomt zinloze inzendingen van andere ontwerpers. Na 31 december kan ik vervolgens alle benodigde bestanden naar u toesturen en zult u via Brandsupply kunnen betalen. Volgens mij heeft u voor het bronzen pakket gekozen waardoor u 200 euro zal moeten betalen (hiervan gaat dan 60 euro naar Brandsupply en 140 euro naar mij). Een ander bedrag kan ik dan ook niet voorstellen. Dit gaat namelijk tegen de regels van Brandsupply in en is ook niet eerlijk tegenover de andere designers. Ik hoop dat alles nu duidelijk is, zo niet dan hoor ik het graag.

Geen commentaar

Geen commentaar
Goedemorgen,
Ik zie dat u nog geen beoordelingen en/of feedback heeft gegeven. Wanneer u dit wel doet kan het logo meer naar uw wensen worden aangepast. Ik maak namelijk graag aanpassingen en toevoegingen!