Beste opdrachtgever,
Dank voor uw reactie.
Hierbij stuur ik een wat strakker/zakelijker ontwerp.
Ben benieuwd wat u van deze vindt.
Hartelijke groet,
Lin
Logo voor groothandel in (koffie)bekers
- Wedstrijd van: cupfactory
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 12-02-2012
Datum einde: 26-02-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Dit logo komt wat rommelig over. Kijk uit dat de associatie met koffie(bonen) niet te sterk wordt, want we maken ook andere drinkbekers (bijv. voor koude dranken) en soepbekers van karton.

Geen commentaar
Leuk ontwerp, maar wij zoeken naar iets strakker logo.