Geen commentaar
Logo voor handelaar in silo's
- Wedstrijd van: eriksmakman
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 23-03-2016
Datum einde: 31-03-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geachte,
De letters van SILOBAU heb ik iets eleganter gemaakt en minder statisch.
De letters van Herbert Lamping zijn nu steviger en duidelijker leesbaar.
De vorm van de silo is nu beter herkenbaar en heeft meer de contouren van de betreffende silo's. Tevens blijft de letter 'O' van het woord SILOBAU hierdoor meer intact. En doordat het hoedje van de silo nu blauw is sluit dit beter aan bij de rest van de blauwe letters.
Naar mijn persoonlijke mening is dit logo, door deze correcties, een absolute verbetering op mijn vorige inzending.
Ik zie uw reactie graag tegemoet.
Mochten er nog wijzigingen gewenst zijn, dan is dat altijd mogelijk en hoor ik het graag.
Mvg, Jacques
zuiddesign.nl
Beste Jacques, Helemaal eens dat dit weer een stap voorwaarts is. Het andere logo vind ik net wat mooier, maar je bent een goede tweede (ook al heb je daar misschien niet zoveel aan). Ik dank je hartelijk voor jouw moeite!
Groet, Erik Smakman

Geen commentaar
Een mooie voorzet en het gebruik van de silo met dak is netjes. Kleurgebruik ook mooi, zowel rood/blauw als de meer neutralere combinatie. "Herbert Lamping" is echter te dun/klein en verdwijnt daardoor teveel naar de achtergrond

Geen commentaar
Een mooie voorzet en het gebruik van de silo met dak is netjes. Kleurgebruik ook mooi, zowel rood/blauw als de meer neutralere combinatie. "Herbert Lamping" is echter te dun/klein en verdwijnt daardoor teveel naar de achtergrond

Geen commentaar

Geen commentaar