Logo voor handelaar in silo's

Datum start: 23-03-2016

Datum einde: 31-03-2016

Totaal budget: € 229.00
Nieuwste inzending
Book cover
Y-graphic design

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Herbert Lamping Silobau is een Duitse handelaar in silo’s voor de landbouw. In de silo’s wordt veevoer opgeslagen voor koeien, varkens en pluimvee. Het bedrijf heeft nog geen logo, website of huisstijl.

Als eerste stap in de professionalisering van de marketing van het bedrijf willen we een logo ontwerpen dat past bij het traditionele karakter van de markt. Bij succes zullen ook de volgende stappen worden gezet.

Het logo moet onder meer bestaan uit de volledige naam van het bedrijf “Herbert Lamping Silobau”, en zowel in kleur als zwart-wit (grijstinten) aantrekkelijk vormgegeven. Het logo moet degelijkheid, expertise en marktkennis uitstralen. We willen het logo gaan gebruiken in al onze marketinguitingen: website (toekomstig), advertenties en folders.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: studiohoofddorp studiohoofddorp
logo-studiohoofddorp-NcEX2tSS

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.