Beste opdrachtgever,
Hierbij mijn tweede inzending wat een variatie is op mijn vorig ingezonden logo. Ditmaal is er om het beeldmerk een schildvorm gezet wat daarbij ook staat voor bescherming.
Ik hoop dat het u bevalt.
MvG Mike
Datum start: 02-01-2013
Datum einde: 16-01-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



beste opdrachtgever,
Bij deze mijn inzending. Het logo staat voor samenwerking en verbinding. De kleur is modern en geeft vertrouwen weer. Daarbij is het ook zeer goed te gebruiken op een website.
Ik hoop dat het u bevalt.
MvG Mike