Toevallig zag ik dat mijn kleuren keuze prima combineert met site. Op site zou het logo dus op verschillende manieren toegepast kunnen worden ook in zwart en wit. Op eventueel toekomstig visitekaart of briefpapier is het misschien wel leuk om zwart en oranje aan te houden.
Groet van Jet B
logo voor kinderpsycholoog/yogi.
- Wedstrijd van: Berit Berg
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 18-07-2014
Datum einde: 01-08-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



en hierbij de B tussen de dubbele aanhalingstekens. Zie ook mijn suggestie in vorige berichtje.
Groetjes van Jet B
Wanneer je op het ontwerp klikt zie je een groter formaat, maar dat wist je wellicht al.
Succes met je keuze tussen alle kandidaten maar bovenal succes en plezier met je praktijk !

Beste Berit
Hierbij ook nog het beeldmerk met de 'B' tussen aanhalingstekens. daarbij heb ik eerst even gekeken op genootschap van Onze taal https://onzetaal.nl/taaladvies/trefwoord/aanhalingstekens
Ik vermoed dat in dit geval jouw B van 'Be' maar ook van Berit Berg meer tot zijn recht komt tussen enkele aanhalingstekens, wat denk jij? maar kan er uiteraard ok een dubbele van maken, geen probleem!
Groetjes van Jet
Jet B overigens ;-)

Bij deze mijn ontwerp een zonnig bewust kind in de Lotuszit. Ik ben benieuwd of het aanspreekt
Met vriendelijke groet,
Jet