Als vergelijk heb ik een versie in kleur gemaakt. Misschien bevalt u dit. Puur als vergelijk met de zilveren versies.
Logo voor kunstkerstbomen verkoop
- Wedstrijd van: xmasanddeco
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 08-06-2015
Datum einde: 22-06-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Leuk om het logo in kleur te zien. Het boompje komt zo beter uit. De kriebel aan de bovenkant van het kader vind ik niet zo mooi. Ster in deco ook niet zo. Het lettertype van Xmas wel, al vraag ik me af of het toch niet mooier is als het recht geschreven staat. Bedankt voor de aanpassing in elk geval!

Hierbij een aangepaste versie. Hopelijk bevalt u deze beter.
Bedankt, leuk!! De gekleurde variant vind ik in dit geval toch mooier.

Geen commentaar
Bedankt! Ik vind het een net logo, maar niet helemaal wat ik zoek. Het kader met het boompje vind ik sterk. Ik mis de allure een beetje.
Bedankt voor het commentaar. Ik ga werken aan de allure.