Hierbij het aangepaste logo
Logo voor LED verlichting installatiebedrijf
Datum start: 16-12-2013
Datum einde: 06-01-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Beste Ernst, tot nu toe staat uw ontwerp in mijn top 3, zou het mogelijk zijn het ontwerp aan te passen en in de plaats van Led verlichting installatiebedrijf, LED Lighting Solutions. Ook zou de E iets meer aanwezig moeten zijn in het ontwerp
mss door het been van de L te onderbreken? Alvast bedankt voor de moeite