Geen commentaar
Logo voor liften firma ( eenmanszaak )
- Wedstrijd van: wouterstolk
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 01-09-2014
Datum einde: 15-09-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar
Buiten het " logo " de goede richting !

Geen commentaar
Beter dan onderstaande , het logo erlangs is toch wat mooier vindt ik , enkel wederom de " lompe " S

Geen commentaar
Bedankt voor deze eigen invulling.
Het lettertype vindt ik geslaagd , enkel de S met de pijlen vindt ik wat " lomp " overkomen.

Geen commentaar
Bedankt voor uw ontwerp.
Inmiddels heb ik de kleurstelling laten varen , een zwarte ondergrond is niet voor alles even makkelijk.
Zou u er nog een kunnen maken met een andere kleurstelling ? En wellicht kan de letter " K " iets duidelijker worden weergegeven.
m.v.g.
Wouter Stolk
Hallo Wouter Stolk
Dank u wel voor uw feedback
ik ga aan de slag voor wat anders!
met creatieve groeten Petje