Nog 1, zou je weer kunnen zeggen wat je mooi/lelijk vindt?
Datum start: 13-06-2017
Datum einde: 20-06-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Nog een variant. Ik hoor graag weer wat je er mooi en minder mooi aan vindt.

Ik heb het even veranderd in ecologisch.

Hallo Namnam,
Zou je een reactie op mijn logo kunnen geven. Ik hoor graag of er potentie in het logo zit en wat je er wel/niet mooi aan vindt.
Ik vind het heel sterk. Het is op zich geen biologische bezorgdienst maar wel een ecologische, korte keten.
Vind het groen heel tof en ik denk ook het grijs...
Bedankt voor de leuke reactie. Is er nog iets wat je zou veranderen? Ik zal wel even de biologische in ecologische bezordienst veranderen.