Hierbij mijn voorstel voor uw nieuwe zaak. Ik vond het een erg leuke opdracht, dus het is een hip logo geworden met een positieve vibe en fun gehalte. Hip, maar niet té hipster, zodat het wel zijn eigen persoonlijkheid heeft.
Het verhaal zit hem vooral in het "rijdende" blad waarvan de nerven zelfs pijlen zijn die een richting aangeven.
Als je opmerkingen hebt, laat maar weten. Ik ben van België dus ik zie die autootjes al rondrijden op de Boomsesteenweg :-)
Datum start: 13-06-2017
Datum einde: 20-06-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.

