Bij deze mijn aanpassingen, Q (die op een 2 leek) gespiegeld, hiermee is het 2 probleem na mijn mening opgelost. Graag uw reactie. m.v.g. henrico van suylekom
Logo voor lumiq; innovatief bedrijf in verlichting
Datum start: 13-02-2013
Datum einde: 06-03-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Kleuren zijn mooi, alleen in het wit, bruine achtergrond vinden we niet mooi. De Q vinden we nog steeds moeilijk, de vorige leek op een 2, deze op een ballonnetje. Is daar nog wat aan te doen?

Geen commentaar

Geen commentaar
We zijn gecharmeerd van het lettertype. En vinden het erg goed dat zowel de L als de Q hoofdletters zijn, en te andere letters in onderkast zijn geschreven. De dubbele lijnen en effecten zijn wat te heftig en halen de aandacht weg van de kracht van het ontwerp. In de enkele letter lijkt de Q nog wel veel op een 2; maar de enkele lijn heeft wel onze voorkeur. Graag zonder ondertekst en we zouden leuk vinden het logo in sprankelende kleuren te zien.
Bedankt voor jullie feedback, ik ga er morgen gelijk mee aan de slag. groet henrico
Misschien kan ik de Q spiegel om van het 2 "gevoel" af te zijn.
sorry de site heeft er 24 uur uit gelegen, ik kom morgen met mijn aanpassingen. M.v.g.henrico

Geen commentaar
hallo reclamekenners'
Leuk om te zien wat hoofd en kleine letter door elkaar doen.
lettertype is te klassiek, en het mist eenvoud en kracht die we zoeken.
we zijn niet enthousiast over alle streepjes rondom de Q, we zoeken iets strakkers.