Logo voor lumiq; innovatief bedrijf in verlichting

Datum start: 13-02-2013

Datum einde: 06-03-2013

Totaal budget: € 199.00
Nieuwste inzending
Book cover
thomasdesign

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Voor ons innovatieve bedrijf in verlichting hebben wij behoefte aan een eigentijds logo dat bruikbaar is op website, drukwerk en als productlabel.
Uit onderzoek weten we dat de naam Lumiq als betrouwbaar, chic en klassiek wordt ervaren. Het logo moet die betrouwbare en professionele uitstraling ondersteunen maar minder klassiek en chic worden en door een eigentijdse heldere vormgeving het merk toegankelijk en sprankelend maken.

Bedrijfsomschrijving


Lumiq is een start up die zich gaat richten op het helpen van consumenten bij het vinden van verlichting voor in huis. Lumiq besteedt aandacht aan zowel de vormgeving van lampen als het licht effect en de sfeer die ermee gecreëerd wordt.

Doelgroep


Lumiq richt zich primair op vrouwen met interesse voor interieur in het midden en hogere segment. Hun (interieur)smaken kunnen sterk verschillen.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Leesbaarheid van het woord is belangrijk. Keuze voor hoofd en/of kleine letters hangt af van vormgeving en leesbaarheid. De naam moet centraal staan in het logo. Het logo moet ook sterk zijn wanneer deze in zwart-wit wordt afgedrukt.
Inmiddels zijn er al een aantal ontwerpen ingediend waar we blij mee zijn. Wat nog ontbreekt is een logo met een heel eigen lettertype. Bijgevoegd een voorbeeld van een logo dat een heel mooi eigen lettertype heeft, een prachtige Q en bovendien heel mooi strak en toch vrouwelijk is. We zouden hier graag nog inzendingen voor ontvangen.

Designer: Reds Reds
logo-reds-0v5rd1No

RedsReds

Ook hier heb ik gebruik gemaakt van een sierlijk lettertype. Het kleine lichtvonkje vervangt het puntje op de i

LumiqLumiq

Hoi Reds,

Dank voor je inzendingen. Voor allemaal geldt dat het qua lettertype voor ons minder krullerig en klassiek mag. Het sterretje op de i bij deze is erg leuk. Ziet er echt uit als een blinkend lichtpuntje.

LumiqLumiq

Het sterretje is voor het sterretje ;-)

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-reds-0Im8p8zo

RedsReds

Een wat moderner ontwerp. Een vrij modern lettertype dat een tikkeltje vrouwelijk is door zijn lichte staartjes. De ruime afstand tussen de letters geeft het gevoel van design klasse en chique.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-reds-zgSQ1Gbo

RedsReds

Sierlijk en vrouwelijk. Heeft een uitstraling van kwaliteit en hogere prijsklasse. Het gebruik van een lampje vind ik zelf veel te voor de hand liggend... een kleine licht(gevende)lijn onderaan de tekst doet zijn werk op de juiste manier.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-reds-yRoyPVpo

RedsReds

Hier mijn eerste ontwerp. Het is simpel, strak en straaltelegantie, klasse en vrouwelijkheid uit.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.