Hallo Sander,
Bijgaand een voorstel voor logo en een toepassing van het logo op een kaartje.
Gezien je in je briefing niet aangeeft welke stijl je zoekt, modern of strak of speels oid, heb ik voor een traditionele stijl gekozen. Afbeelden van de gereedschappen, en het materiaal in de huisstijl terug laten komen.
Graag hoor ik wat je er van vind, aanpassingen zijn altijd mogelijk.
Vriendelijke groet,
Jorina - mooiniet
Logo voor meubelmaker/houtbewerker
- Wedstrijd van: sanderhesp
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 22-04-2013
Datum einde: 06-05-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hoi Jorina,
ik zat zelf te denken aan iets moderner, maar wil me niet vastpinnen op modern strak of speels ik ben tenslotte geen designer. Maar dat H H en dan hesp Houtwerk is wel iets waar ik zelf ook aan had zitten denken.
Groet Sander