Hier het logo aangepast, ik ben benieuwd naar je feedback..
mvg Usha
Logo voor meubelmaker/houtbewerker
- Wedstrijd van: sanderhesp
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 22-04-2013
Datum einde: 06-05-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


heb je misschien nog tips om er 5 sterren van te maken?
Mvg Usha
Hoi Usha,
het ging tussen jouw en een ander maar die ander past net iets meer bij mij. maar bedankt voor je tijd.
groet Sander

Hi, ik hoop dat ik het nu goed heb begrepen, ik heb de tekst wat uitgerekt zodat de letters wat breder zijn geworden...
Ik hoop dat ik nu op de goede weg zit?
Mvg Usha
dit is beter maar kan je ze nog iets meer uitrekken en de letters iets meer naar elkaar plaatsen? dus iets langere letters en iets dichter bij elkaar.
groet Sander

en nog een versie waarbij de afstand tussen de letters wat groter is geworden, en de balken wat korter, maar de balken hebben allemaal dezelfde lengte gekregen..
Ik hoop dat een van de laatste 2 versies een beetje is zoals je bedoeld?
Mvg Usha
ik zou graag de letter van Hesp Iets breder zien. niet verder uit elkaar maar een bredere letter.
groet Sander

Bij deze versie heb ik de letters wat verder uit elkaar gezet,
zodat de strepen wat korter worden....

Het is inderdaad gezichtsbedrog, de witte letters en de bruine letters zijn namelijk precies even dik..
Ik heb de letter aangepast en dikker gemaakt, ik ben benieuwd naar je mening..
mvg Usha
Hoi Usha,
zouden de letters nog iets langgerekter kunnen zodat die strepen aan het begin en einde iets korter kunnen?
Wil je dat ik de afstand tussen de letters wat groter maak, of de letter uitrek?
Ik ben bang dat als ik de letters uitrek , ze vervormd worden..
Mvg Usha

Hierbij nog een versie waarbij de letters iets verder uit elkaar staan, zijn er nog suggesties hoe ik van 2 sterren naar 4 sterren kan gaan? ;)
mvg Usha
5 sterren bedoel ik natuurlijk :)
in het wit lijken de letters een stuk dikker of is dat gezichtsbedrog? zouden de letter iets dikker kunnen ( vooral de bruine letters)?

hierbij een meer langwerpiger variant, ik ben benieuwd wat u er van vindt, de letters kunnen eventueel ook verder uit elkaar geplaatst worden.
MVg Usha

Hierbij mijn voorstel voor een logo,
feedback is welkom...
Mvg Usha
Dit ziet er mooi uit! zou die ook iets meer langwerpig kunnen?