Beste,
Ik ben van hetzelfde standpunt vertrokken als mijn vorig ontwerp. Iets tastbaar naar virtueel overbrengen. De aardbol is dit tastbare, de antenne zet het over naar het virtuele. De antenne en de bijhorende lijnen geven wel het gevoel dat het over een website gaat.
Feedback is steeds welkom!
Greg
Datum start: 30-12-2015
Datum einde: 31-01-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hoi Greg.
Deze is ook erg leuk, bedankt voor je inzending.

Beste,
Mijn vertrekpunt en inspiratie voor dit logo was de naam van uw bedrijf. Ik wou een logo dat het gevoel gaf van de verandering tussen iets tastbaar iets echt naar het virtuele. Ik heb daarom een kruising tussen een muis (computer) en een muis (dier) gekozen. Het dier symboliseert het bestaand bedrijf waar uw dan een virtuele versie (d.m.v. een website van maakt) dit is dan de computer muis.
Feedback is steeds welkom!
Met vriendelijke groet
Greg
goedemorgen Greg.
Het is een origineel idee maar heb helaas niet zo'n goed gevoel over...
Sorry...
groet, Raimond.