Geen commentaar
Logo voor modern Marokkaans interieurwinkel
Datum start: 16-12-2016
Datum einde: 23-12-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Het beeldlogo in T-vorm.
Ik heb er ook een met een minder hoge letter gemaakt om beide varianten te kunnen bekijken.

Geen commentaar

Geen commentaar
Meer in deze richting misschien?
Ja, wellicht dat je de T als beeldlogo kunt gebruiken.
Dat zal ik ook uitproberen.
Bij dit beeld zag ik een dak van een woning voor me met daaronder Touzine die de woning in kan richten.

Geen commentaar
Dit ontwerp spreekt mij meer aan dat de eerste. Ik vind de figuren boven en onder Touzine niet zo mooi. Kun je me nog een ander voorstel doen?

Geen commentaar
Dit ontwerp vind ik net iets te strak. Zie graag een ontwerp met een arabisch/berberse touch.