Logo voor nieuw concept binnen de Goede Doelen branche

Datum start: 28-01-2015

Datum einde: 11-02-2015

Totaal budget: € 100.00
Nieuwste inzending
Book cover
Nadine Kruithof

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Nieuw concept waarbij samenwerkingsverbanden worden gesloten met de 120 bij de VFI brancheorganisatie aangesloten goede doelen in Nederland. De consument wordt via de site goed voorgelicht over elk goed doel en kan via een vereenvoudigd proces direct doneren en deze donatie bovendien spreiden over meerdere goede doelen. Focus ligt op een evenredigere spreiding van de donaties over de voor handen zijnde goede doelen, dus niet dat de grote goede doelen die een uitgebreid marketingbudget hebben alle aandacht opeisen.

Bedrijfsomschrijving


De naam 'Doneerlijk', een samentrekking van doneer en eerlijk omschrijft precies hetgeen waar de focus op ligt. Het eerlijker verdelen van alle donaties over meerdere goede doelen.

Doelgroep


Allereerst ligt de focus op twee doelgroepen:
- Mensen met bovenmodaal inkomen, alle leeftijden, die sporadisch doneren en geen vaste goede doelen hebben
- Twintigers en dertigers, middelbaar tot hoger opgeleid, wisselt vaak van goed doel en is bovendien bereid meer te doneren

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Ik laat mij graag verrassen, alleen het integreren van 'goede doelen & doneren' is wellicht belangrijk. Daarnaast misschien iets met 'spreiding'.

Designer: BerryKiss BerryKiss
logo-berrykiss-JoQd6jaK

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-berrykiss-JC6uIrCK

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.