Zwarte Auto
Datum start: 12-07-2011
Datum einde: 01-08-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hier het logo met de witte achtergrond.

Dit is het logo met een zwarte achtergrond. De blauwe kringen om de O heen moeten een draaiende CD voorstellen, want je bedrijf heeft met software te maken. De letters heb ik zelf ontwikkeld. Ze zijn ook lekker vet zodat het logo duidelijk is.
Beste elcvee,
Hartelijk bedankt voor je inzending. Het klopt dat Mayor IT met software te maken heeft. Een CD suggereert dat het om off-line software gaat, echter houdt Mayor IT zich alleen bezig met on-line software.
Ik zie graag nog een inzending van je tegemoet.
Groeten, Jaap