Beste,
Bij deze een nieuwe inzending. De "R" komt terug maar er is nu ook een "infrastructuur" verwerkt.
Met vriendelijke groet,
Joel
o2Designs
Logo voor nieuw IT bedrijf
- Wedstrijd van: NieuwBedrijf
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 22-12-2011
Datum einde: 05-01-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hier het tweede logo wat denk ik wel voor zich spreekt.
Met vriendelijke groet,
Joel
o2Designs

Beste,
Ik zat voor eerste kerstdag nog even na te denken en had toen nog 2 logo´s gemaakt. Ik heb zitten te denken hoe ik de "R" en de "L" kan combineren. Dat heb ik gedaan. Bij deze is het een 7, omgekeerde "L", die het beeldmerk vormt. Het beeldmerk is een "R". Ik ben benieuwd wat u er van vindt.
Met vriendelijke groet,
Joel
o2Designs
Beste Joel,
Ik vind toch je eerste ontwerp krachtiger, het koppelen van een L en een R geeft een ingewikkeld beeldmerk. Het is trouwens geen eis om iets met letters te doen al zie ik wel dat hier de meeste ontwerpers hiervan gebruik maken.
Met vriendelijke groet,
Alexander.

Geen commentaar

Geen commentaar

Beste,
Bij deze doe ik drie voorstellen voor het logo. Het logo zelf spreekt denk ik wel voor zich. Het verschil zit in de schaduw. Bij voorstel 1 lijkt de schaduw gewoon normaal. Bij voorstel 2 lijkt de vloer gedraaid te zijn omdat de schaduw ook gedraaid is. Bij voorstel drie is de vloer weer gedraaid en de "r" ook.
Ik ben erg benieuwd naar uw mening.
Met vriendelijke groet,
Joel
o2Designs
Beste Joel,
Allereerst bedankt voor je deelname. Een krachtig logo met twee kleuren, heel goed. Persoonlijk vind ik de eerste het beste. Is er een reden waarom de kleur rood in de R een beetje flets is?
Ik hoop dat je nog meer inspiratie hebt en ons kan verrassen met nog meer logo's.
Met vriendelijke groet,
Alexander.