Geen commentaar
Logo voor onderwijsinnovatie adviesbedrijf
- Wedstrijd van: Lottederooij
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 21-02-2013
Datum einde: 28-02-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



hierbij mij voorstel voor een logo, ik hoor graag of het een beetje aansluit bij uw wensen
mvrg Wim
Hoi Wim,
Dit past helaas niet bij mijn wensen. Ik vind de kleur paars niet mooi (het overigens blauw wel) en het beeld is te hard. Ik zoek een wat liever en zachter beeld. Ook al is de stijl wat aquarel-achtig zoek ik meer naar de Apple-achtige-glans.
Groet,
Lotte