Geen commentaar
Logo voor onze Gelateria Diciotto (Italian Ice Cream & Coffee)
Datum start: 25-03-2012
Datum einde: 11-04-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


deze is al beter maar ik zoek toch iets hippers.

Geen commentaar
nee, zo bedoel ik het niet

Geen commentaar
nou ja, traditioneel... Kan het ook hip, én strak èn Italiaans, stijlvol maar toch vrolijk? Sprankelend?
Feestelijk?

Geen commentaar
aha.... ik dacht modern strak Italiaans....
U wilt dus iets traditionelers?

Geen commentaar
Beste designer, dank u voor uw werk. Ik geloof dat ik in eerste instantie toch dacht aan ook ergens een vrolijk ijsje in het logo. Misschien kunt u dit nog veranderen.Groet, J
aha.... ik dacht modern strak Italiaans....
U wilt dus iets traditionelers?