logo voor praktijk voor kinder- en jeugdtherapie

Datum start: 11-03-2013

Datum einde: 18-03-2013

Totaal budget: € 199.00
Nieuwste inzending
Book cover
Nadia_M

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


De naam van mijn te vestigen praktijk is "way2be". Ik wil in het logo een bij verwerken, omdat die naar de laatste lettergreep van de bedrijfsnaam verwijst, en omdat ik het een mooi symbool vindt. Een bij is ijverig, werkt goed samen, zorgt voor bevruchting en staat dus voor groei en bloei.

De bij moet zowel kinderen als jongeren als hun ouders aanspreken, maar ook mogelijke verwijzers (huisartsen, scholen). Dus niet te eng of teveel als gevaarlijk insect, maar ook niet te kinderachtig. Het moet geen associatie geven met gevaar en steken, maar ook niet met een kinderdagverblijf.

Bedrijfsomschrijving


praktijk voor kinder- en jeugdtherapie. Ik stel het kind centraal en niet het probleem of een bepaalde behandelmethode. De behandeling is dus geheel afgestemd op het indiviudele kind en zijn specifieke behoeftes, aanleg en mogelijkheden.
Ik werk oplossingsgericht, en ga daarbij uit van de krachten en oplossingen die het kind zelf al in zich heeft.

Doelgroep


kinderen en jongeren van 6-25 jaar met psychosociale, sociaal-emotionele en/of psychiatrische problemen.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


warme kleuren, niet teveel contrst of schreeuwerig. Geel en oranje, groentint.
Voorbeeldje bijgevoegd, maar die bij vind ik te eng. Een lievere variant?

Designer: HRGD HRGD
logo-hrgd-SCanL89A

HRGDHRGD

Nav jouw commentaar hierbij de volgende wijziging.

ik heb de 2 kleiner gemaakt en om het woordje BE wat meer te laten uitkomen heb ik bij de bovenste een wit kader toegevoegd en bij de onderste heb ik de letters contrasterend gemaakt aan de bij.
ik hoor graag wat je er van vindt

mvrg Wim

vdnoordaavdnoordaa

de bovenste vind ik het mooist. Ik hou hem zeker in gedachten!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-hrgd-nPb6FEQq

Geen commentaar

vdnoordaavdnoordaa

sorry, deze vind ik niet mooi. Veel te druk

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-hrgd-6JljL30i

HRGDHRGD

Hallo,

Hierbij mijn voorstel voor een logo (woordmerk + beeldmerk) voor uw onderneming.

ik ben benieuwd naar ue commentaar.

mvrg Wim

vdnoordaavdnoordaa

Mooi! het is een volwaasen ontwerp en toch speels. de kleuren vind ik ook erg geschikt. Alleen valt het laatste woordje wat weg tegen de bij, en de 2 mag wat kleiner.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.