Logo voor Project Kennisplatform KEES (Kind En (Echt)Scheiding)

  • Wedstrijd van: BSJHF
  • Categorie: Logo
  • Status: Beëindigd

Datum start: 17-02-2016

Datum einde: 09-03-2016

Totaal budget: € 229.00
Nieuwste inzending
Book cover
Karin de Wit Design

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Voor een project waar verschillende partijen in Noord Nederland aan meewerken (jeugdhulp organisaties, rechtbank, gemeenten, Humanitas, etc, etc) zijn wij op zoek naar een fris, pakkend logo dat goed het doel van het digitale Kennisplatform waar wij naar toe werken weergeeft. In de tussentijd willen wij herkenbaar communiceren in nieuwsbrief, congres en uiteindelijk op de website. We zien ideeën heel graag tegemoet!

Bedrijfsomschrijving


Kennisplatform Kind en Echtscheiding Noord Nederland

Het doel van dit ontwikkelproject is het opzetten van een Kennisplatform Kind en echtscheiding voor Noord-Nederland, waar kennis delen, effectieve preventie, ketenzorg en behandeling gebundeld worden voor en door de samenwerkende partners. Het doel van het kennisplatform is: de problematiek voor kinderen, die geconfronteerd worden met (v)echtscheidingssituaties, tot een minimum te beperken. Dit wordt bereikt door vroegtijdig signaleren en vervolgens de meest passende hulp inzetten. Hierbij wordt aangesloten op de eigen kracht en de oplossingsmogelijkheden van de gezinsleden.

Het kennisplatform is een samenwerking tussen verschillende partijen in Noord Nederland die te maken hebben met cliënten in een (v)echtscheiding. Door middel van het platform wordt alle kennis die aanwezig is verzameld en beschikbaar gesteld. Tevens worden de beschikbare (effectieve) interventies bijeen gebracht.

Het kennisplatform stelt deze kennis en deskundigheid beschikbaar. De kennis richt zich op het vroegtijdig signaleren van een mogelijke problematische scheiding tot en met de interventies bij vechtscheidingen. Gedurende het project wordt een taxatie-instrument ontwikkeld die ondersteunend is bij het vroegtijdig signaleren van het ontstaan van een problematische scheiding. Tevens wordt er een flowchart ontwikkelt die cliënten en hulpverleners ondersteunt bij het vinden van de meest passende hulpverlening. Deze instrumenten richten zich primair op de Noordelijke provincies, maar er is ook aandacht voor de mogelijkheid om deze instrumenten landelijk in te kunnen zetten. Via digitale ondersteuning worden de instrumenten en de kennis beschikbaar gesteld.

Het wordt een platform dat onderzoek faciliteert, interventies monitort en onderzoekt en waarin Noord-Nederland samenwerkt om de problematiek voor kinderen geconfronteerd met echtscheidingssituaties tot een minimum te beperken. Doel is dat de juiste hulp wordt ingezet, licht als het kan, zwaar indien nodig. Bij de ontwikkeling van dit kennisplatform wordt samengewerkt met partijen die in de Noord Nederland betrokken zijn bij echtscheiding situaties. Er wordt zo veel mogelijk aangesloten bij bestaande structuren zoals taskforce voorkomen kindermishandeling Noord Nederland.

Doelgroep


- Hulpverleners/ Professionals die met scheiding te maken hebben, dit kunnen pedagogisch hulpverleners, gedragswetenschappers, mensen werkzaam in wijkteams van de gemeente, maar ook huisartsen en advocaten zijn.
- Ouders die in scheiding liggen
(- In mindere mate richten we ons ook op kinderen waarvan de ouders in scheiding liggen)

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Speels, fris, aansprekend, lading van het kennisplatform delen
Niet kinderachtig, maar professioneel

Designer: Petje Petje
logo-petje-U7yiYfYm

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-petje-SH1Y92Om

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-petje-LC5JIxRA

Geen commentaar

PetjePetje

Hoi Kees
Dank U wel
met creatieve groeten Petje

BSJHFBSJHF

Dag Petje,

Graag gedaan.

Je logo zou in mijn beleving wat speelser kunnen met het oog op dat kinderen ook een rol in het geheel spelen.

Zou je daarvoor wellicht nog een voorstel willen doen? Zoals het logo nu is, lijkt het vooral te slaan op de rechterlijke macht.

Hartelijke groet,
Beatrijs

PetjePetje

Hoi ik ga ermee aan de slag Beatrijs
dank U wel voor de extra feedback
met creatieve groeten Petje

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.