Wat vind u hiervan? Heb de kleuren helder gemaakt.
groet,
Maria
Datum start: 21-09-2009
Datum einde: 05-10-2009
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste mensen,
Hierbij mijn uitgewerkte versie van het logo van uw voorkeur. Wacht vol interesse uw reactie af. m.v.gr. Maria
Het blijft wat donker. Zeker omdat het een restaurant betreft hou ik van firs. Alhoewel de gerechten vrij pittig kunnen zijn. haha

Hierbij mijn tweede inzending
m.vr.gr. Maria

Beste mensen,
Hierbij mijn inzending voor uw zoektocht naar een logo voor Resto 9
Wens u veel succes
Ik vind de eerste veruit het mooiste. Misschien dat we daar nog wat mee moeten spelen?