Geen commentaar
Logo voor sieradenwinkel jonger
Datum start: 01-09-2019
Datum einde: 08-09-2019
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar
Hoi Sofie, wat leuk en ondernemend om jouw eigen winkeltje te beginnen! Ik heb de letter F en J gebruikt om een hartje te vormen. Het ontwerp kan in allerlei kleurtjes natuurlijk. Ik zie hier na het uploaden bij Brandsupply 'grijsachtige kringeltjes' in het ontwerp. Die zitten er in het echt niet in. Als je op het ontwerp klikt zijn ze weg (geen idee hoe dat komt, kan ook aan mijn PC liggen:))

Geen commentaar