Geen commentaar
Datum start: 03-07-2012
Datum einde: 17-07-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Dank voor het ontwerp, het geeft naar mijn gevoel teveel een veiling aan en te weinig veilingsoftware aan.

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
here the logo two times: two color variations
if you like other colors, please let me know.
Thank you for your design. It is much more a logo for an auction company.

Geen commentaar
ik heb het gevoel dat je niet begrepen hebt wat we vragen. We bieden software aan waarmee onze klanten internet veilingen kunnen organiseren.
ik heb het gevoel dat je niet begrepen hebt wat we vragen. We bieden software aan waarmee onze klanten internet veilingen kunnen organiseren.
ich nehme an die software soll nur als downlaod bereitgestellt werden? Und was ist die Funktion der Software?
this pic is just for imagine