Geen commentaar
Datum start: 03-07-2012
Datum einde: 17-07-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Ik vind deze kleur combinatie ook het meest aansprekend.
Dank u wel voor de waardering.
Indien u nog aanpassingen wenst hoor ik het wel.
Mvg
Linda

Geen commentaar
Ziet er goed uit, het kan veelzijdig gebruikt worden.

Geen commentaar
Geachte opdrachtgever,
Zoals beloofd een nieuw voorstel voor uw logo.
Het beeldlogo bestaat uit de letter A samen met de veilinghamer en de blokjes die verwijzen naar de softwareontwikkeling.
Ook heb ik enkele kleurvarianten voorgesteld.
Graag hoor ik uw mening.
Mvg
Linda

Geen commentaar
Geachte opdrachtgever,
Bij deze mijn voorstel voor uw logo.
Graag hoor ik uw bevindingen.
Mvg
Linda
Dank je voor je voorstel, ik begrijp de functie van het hangslot niet