Beste Lenneke,
Hierbij mijn voorstel voor het logo voor uw bedrijf, het logo is gebaseerd op typografie maar heb dit zo gedaan dat het goed en duidelijk overkomt, het oogt ook zeker modern en simpel, ik hoop dat u er iets mee kunt, voor eventuele veranderingen sta ik altijd open!
Datum start: 26-03-2015
Datum einde: 09-04-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Dank voor je inzending. Ik vind het mooie logo's, maar mis wel wat kleur.
Bedankt voor de snelle feedback - ik heb zwart gekozen voor mijn eerste inzending nou juist omdat het voor mij nu ging over de logo's kleur kan altijd aangepast worden, heeft u een bepaalde voorkeur kwa kleur?