Geen commentaar
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Ik bedoelde met een 'gewone' i (een kleine dus)

Geen commentaar
Rustiger al ja. En dan met de i een gewone kleine i en dan wat poppetjes in de diepte er omheen?

Geen commentaar
Dank je! We hebben nog nergens een wauw-gevoel... Deze komt wel het dichtst in de buurt. We denken, voelen en wachten nog wat langer...
Kun je een versie maken zonder poppetjes?
We vinden de poppetjes leuk, maar ook wel druk. Is er een rustiger vorm te verzinnen?
[we komen er niet goed uit...hebben daarom de keuze uitgesteld en konden geen feedback meer geven. Nu is de wedstrijd weer met een week verlengd en kunnen we her en der wat feedbacken. Op hoop van zegen!]
Dat kan wel maar dan is volgens mij het 'team' gevoel weg (de poppetjes staan juist voor team)
Met vriendelijke groet,
Jeroen
Freebirds | Grafisch Ontwerp
hoi Jeroen,
ja, dat snap ik.
Twee dingen:
1. Als je de poppetjes weghaalt, blijft er wellicht wat over wat we tof vinden (eenvoudig).
2. kunnen de poppetjes iets minder zijn (max4 bijv). Wat gebeurt er dan? Meer rust in het ontwerp?
Groet!
Snap het, ga er mee aan de slag!

Geen commentaar

Bedankt voor uw feedback, we hebben het e.e.a. aangepast. De kleuren zijn wel enigszins essentieel om de diversiteit aan te duiden van de diverse trainingen en de diversiteit onder de deelnemers. In het grijswaarden is dat onderscheid nog wel te zien maar wel minder sprekend vind ik persoonlijk.
Met vriendelijke groet,
Jeroen
Freebirds | Grafisch Ontwerp
Dank voor de aanpassing. Kun je de stip boven de T weghalen? En wat gebeurt er als je de gekleurde 'poppetjes' in allerlei blauwtinten doet?

Geen commentaar
Dank voor je ontwerp(en). We hebben nog geen ontwerp gezien waar we blij van worden. Bij 'behoefte' hebben we een Update gezet mbt tot onze wensen + een extra bijlage voor inspiratie.
Je ontwerp heeft wel wat voor ons... Wellicht in een ander lettertype? En graag 'teamtrainingen' weg of vervangen door 'training' of 'training.nl'.
Wellicht kun je met de extra inspiratie-file (bestand 3) het ontwerp iets bijstellen.