Geen commentaar
Logo voor technische startup die unieke producten ontwerpt and bouwt
Datum start: 04-03-2018
Datum einde: 11-03-2018
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Wellicht zit dit beeld dan meer in de richting die je zoekt...
Dit heeft veel weg van een gebouw / bouwwerk. Ik zou iets in deze richting graag zien werken, maar ik zie het zelf helaas niet... Ik hoopte heel erg dat het logo 'opgebouwd' lijkt te worden.

Geen commentaar
Beste,
Hierbij twee voorstellen van het logo.
Aanpassingen zijn mogelijk als dat gewenst is.
Feedback is welkom.
Mvg. Gerard
PS. Om het ontwerp groter te bekijken: met rechter muisknop erop klikken en dan (afhankelijk van de browser) kiezen ’afbeelding bekijken’, ’link openen in nieuw venster’ of ’koppeling openen in nieuw venster’.
I appreciate the 3D shape for the logo. It is a bit dark/solid and it would be really nice if it appears to be being 'build' somehow.

Geen commentaar