Geen commentaar
Logo voor Todio.nl
- Wedstrijd van: tjeerdkorse
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 03-01-2011
Datum einde: 17-01-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Prachtig ontwerp, maar vierkantjes maken het direct zo zakelijk voor ons gevoel.

Geen commentaar
Ik zie dat jij begrijpt waar wij naar op zoek zijn. Je bezit een flinke dosis creativiteit, maar je raakt nog niet de juiste snaar. Het onderste logo komt dichter in de buurt. Stap even af van het ringetje en probeer bijvoorbeeld verschillende soorten en kleuren van pijlen die naar elkaar verwijzen (het geheel vormt een rond beeldmerk). Ik denk dat we zoiets zoeken...
Laat die pijlen zeer ongestructureerd de diepte in gaan en weer terug naar de oppervlakte. De verschillende vormen en kleuren van pijlen staan voor mensen, culturen en verschillende kennisgebieden. Het doorbreken van taalbarrières kan worden uitgebeeld door punten van pijlen door staarten van pijlen te laten gaan. Welllicht wat moeilijke opdracht, ik hoop dat je begrijpt wat ik bedoel.

Geen commentaar
Zoals gezegd spreekt dit logo ons aan. Ik wil toch graag terugkomen op mijn voorgaande opmerking: \'\'Misschien kun je nog iets geheel anders bedenken? Denk bijvoorbeeld aan het \'doorbreken van grenzen\'.\'\'

Geen commentaar
Dit logo is erg mooi. Wellicht zou je het nog wat verder uit kunnen werken? Het beeldmerk zelf ziet er goed uit, de letters zijn veel te oosters. Kijk even naar Todio.nl en doe het gevoel op, het gaat allemaal om gezelligheid, frisheid, jongheid. Gebruik voor het gehele logo geen andere kleuren dan groen, blauw, grijs, zwart, wit.

Geen commentaar
De wereldbol, in deze vorm, vinden wij te standaard. Zie andere opmerkingen.

Geen commentaar
Erg leuk, zeker. Ik mis nog wel de kleur groen en eventueel andere lettertypen. Kun je het doorbreken van taalbarrières ook laten zien? Ik heb wel vertrouwen in jouw creativiteit. Misschien kun je nog iets geheel anders bedenken? Denk bijvoorbeeld aan het \'doorbreken van grenzen\'.

Geen commentaar

Geen commentaar
Graag jouw beredenering bij dit logo. Het zegt mij niets...
Dit beeldmerk is een geabstraheerde versie van de wereldbol

Geen commentaar
Sterk, zou je hier wat variaties op willen maken? Probeer het internationale aspect wat beter uit te beelden.

Geen commentaar
Ziet er leuk uit, maar wat is de gedachte? Ik mis verbondenheid en het doorbreken van taalbarrières.
Beste opdrachtgever, bedankt voor de feedback.
Dit beeldmerk stelt een opkomende zon aan de horizonlijn voor.