Geen commentaar
Logo voor trainings- en adviesbureau
- Wedstrijd van: miriam_franka
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 25-11-2015
Datum einde: 09-12-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Dag Miriam,
Hier is het logo in zwart wit en op een zwarte achtergrond.
Ik denk zeker dat het herkenbaar is als logo in combinatie et de slogan die erbij staat. Haal je die weg dan kun je inderdaad gaan twijfelen of het een logo is.
Groet,Gerard

Geen commentaar
dank je wel. Prachtig lettertype!
Het is zo mogelijk wel weer te 'simpel/kaal' om voldoende herkenbaar te zijn als logo...?
en, vragen we ons af hoe dit logo zich houdt in zwart wit?

Geen commentaar
Dank voor je nieuwe ontwerp Gerard. Het lettertype bevalt me wel. Wat is je gedachte bij de pijl? Ik kan hem niet direct plaatsen.
Bovendien leest de naam voor mij nu als know.....-......' lage'
en dat is niet de bedoeling.
Het moet te lezen zijn als 1 woord; knowlage. En daarnaast willen we graag dat -age- er als woord opvalt, omdat we ons richten op (ver)ouderen.
Met de pijl wil ik aangeven dat men, na tussenkomst van jullie, weer volop verder kunnen.
Ik ga werken aan een andere opzet.
Groet, Gerard

Geen commentaar
Beste Miriam,
Bijgaand mijn logo voorstel.
Het trappetje symboliseert vooruitgang/verbetering.
Uiteraard zijn aanpassingen in kleur of vorm nog mogelijk.
Feedback stel ik graag op prijs.
Met vriendelijke groet, Gerard
PS. Om het ontwerp echt goed te bekijken: met rechter muisknop erop klikken en dan (afhankelijk van de browser) kiezen ’afbeelding bekijken’, ’link openen in nieuw venster’ of ’koppeling openen in nieuw venster’.
Dank voor je ontwerp Gerard! we zijn voor ons logo op zoek naar een iets speelser lettertype (niet kinderachtig), waarbij juist het woord 'age' er apart uit komt. Het trappetjes past mijn inziens beter bij een organisatie die stapsgewijs te werk gaat, en vind ik niet direct passend bij ons. Heb je misschien nog andere ideeën?
Alvast bedankt!
Bedankt voor de feedback. Ik denk na over iets anders.
Met vriendelijke groet, Gerard