Logo voor trainings- en adviesbureau

Datum start: 25-11-2015

Datum einde: 09-12-2015

Totaal budget: € 280.00
Nieuwste inzending
Book cover
VirtualLies

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


De bedrijfsnaam is een verbinding tussen 'knowledge'= kennis, en Age; leeftijd/ouderen; dus in ontwerp moet age in het woord ook als afzonderlijk woord naar voren komen.We houden van kleur en strak; niet kinderlijk of komisch. Het logo moet een professionele, volwassen uitstraling hebben, zonder te koud zakelijk te zijn.
Het logo zal gebruikt worden voor: briefhoofd, handtekening en website.
logo in vector

Bedrijfsomschrijving


Bedrijfsnaam: knowlage
Slogan: 'Maak kennis met (ver)ouderen'
De bedrijfsnaam is een verbinding tussen 'knowledge'= kennis, en Age; leeftijd/ouderen; dus in ontwerp moet age in het woord ook als afzonderlijk woord naar voren komen.

We willen inzicht in en begrip voor (ver)ouderen vergroten d.m.v. training en advies op het gebied van zorg- en dienstverlening en productontwikkeling.
Doelgroep= hoogopgeleide volwassenen in allerlei sectoren.

Korte intro over ons bedrijf aan onze klanten:
De vergrijzing brengt kansen en uitdagingen waar de meeste mensen mee te maken krijgen. We kunnen u laten zien en laten ervaren wat er bij veroudering kan komen kijken en wat daarvan van belang is voor uw dienst of product. Hierdoor kunt u de kwaliteit van uw product, dienstverlening of opleiding vergroten.

We houden van kleur, simpel en vriendelijk; niet kinderlijk of komisch. Het logo moet een professionele, volwassen uitstraling hebben, zonder te koud zakelijk te zijn.
Het logo zal gebruikt worden voor: briefhoofd, handtekening en website.
logo in vector

Doelgroep


Doelgroep= hoogopgeleide volwassenen in allerlei sectoren.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


we willen in ons logo graag weg blijven van veelgebruikte beeldmerken zoals (overduidelijke) breintjes, lampjes, boekjes, uilen en "oudjes".
Het lettertype mag speels zijn, (niet te kinderlijk) en graag niet te lomp of houterig.
We hopen dat ons logo uitstraalt dat we professioneel zijn, aanpakken, zorg hebben voor ouderen, we gaan voor kwaliteit en dit samen doen en mensen verbinden.

We houden van kleur, maar het logo moet ook in zwart-wit te gebruiken zijn.

Designer: sannesfa sannesfa
logo-sannesfa-IlN2LDxg

sannesfasannesfa

Het logo zonder pijl,
De pijl had ik gekozen voor verouderen, en ook om het woord age duidelijker aan te geven,
Bij deze variant '' age '' wat donkerder gemaakt,
Ik hoor graag uw feedback

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-sannesfa-ysBq0wa0

sannesfasannesfa

Poging om het standaard icoontje minder standaard te maken

miriam_frankamiriam_franka

Dank je sannesfa. Ik zit nog een beetje te worstelen met de pijl; die erg strak oogt voor het ronde lettertype. is er een specifieke reden dat je hebt gekozen voor een pijl? Is er nog iets anders mogelijk.
Het icoontje is zo op zich leuk, ik ben er nog niet helemaal over iut of dit is wat we zochten.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-sannesfa-UmnA9EZM

Geen commentaar

miriam_frankamiriam_franka

Dank je voor je nieuwe ontwerp! Het speelse lettertype bevalt wel, maar heb het gevoel dat er nog iets ontbreekt om echt een herkenbaar en duidelijk logo te zijn. Vind het wat kaal.

sannesfasannesfa

Bedankt voor de feedback, ik zal proberen het minder kaal te maken

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-sannesfa-VwB3JpfE

Geen commentaar

miriam_frankamiriam_franka

dergelijke pictogrammen zijn al veel gebruikt beeldmerken en daardoor niet uniek te relateren aan ons bedrijf.

miriam_frankamiriam_franka

dank je wel voor je ontwerp, maar:

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.