Met vriendelijke groet,
Ron
Logo voor Utrechtse Tennis Organisatie
- Wedstrijd van: Marieke Dam
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 11-06-2013
Datum einde: 25-06-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Met vriendelijke groet,
Ron

Beste Opdrachtgever,
Hier bij een ontwerp met het wapen van Utrecht er in verwerkt, het is geheel vector art. Dit wil zeggen dat u het zonder kwaliteit verlies, het logo zo groot als gewenst kunt maken.
Graag hoor ik uw reactie.
Met vriendelijke groet,
Ron

Hier heb ik de kleuren aangepast, en op een donkere achtergrond geplaatst.
Dit ontwerp is ook goed te gebruiken als sticker of 1 kleur gebruik.
Graag hoor ik uw reactie.
Met vriendelijke groet,
Ron
Hoi Ron,
Deze vind ik mooier dan de eerste optie maar is niet helemaal wat we zoeken.
De tennisbal vind ik erg leuk maar de letters niet.

Beste opdrachtgever,
Bij deze mijn ontwerp voor uw logo.
Graag hoor ik uw reactie.
Met vriendelijke groet,
Ron