We hebben het logo nog wat meer diepte gegeven en nog twee andere voorstellen er bij gedaan, we zijn weer erg benieuwd wat u er van vind. We kunnen qua kleur alle kanten op naar smaak en wens.
Mvg Mark
Logo voor UWork Loopbaanbegeleiding
- Wedstrijd van: JoseHampsink
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 29-10-2013
Datum einde: 12-11-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



En nog een variatie...
Creatief, alleen vind ik de bedrijfsnaam niet duidelijk, ook de letter W is wat onduidelijk zo.

En een totaal ander beeldmerk, we zijn weer benieuwd wat u er van vind.
Deze vind ik heel erg mooi. Het lijkt op een soort 'kroontje' en ook gelijk een groepje mensen bij elkaar. De kroon op het werk..:-)
Het idee is idd dat mensen samen komen voor begeleiding van Uwork..de kroon op het werk daar hadden we nog niet aan gedacht maar als u dat zo ziet is dat een mooie toevoeging. we kunnen het logo in alle kleuren aanleveren en ook maken we gebaseerd op het logo (kosteloos)een zogenaamde favicon.ico die komt te staan links naast de url van uw site in de adresbalk, dat staat netjes strak en professioneel.

En een met een andere payoff, we zijn weer benieuwd wat u er van vind.
Mvg
Mijn dochter dacht hierbij aan het Campina logo :-)

Goedemiddag, bij deze ons eerste voorstel voor uw logo, feedback is van harte welkom, we zijn erg benieuwd wat u er van vind. U kunt op het plaatje klikken voor de ware grote en kleurschakering, verder leveren we de bestanden aan in elk denkbaar formaat .jpg .gif .eps .png .psd .pdf en natuurlijk het .ai(adobe illustrator vector formaat) voor al uw uitingen. Mocht dit een richting wezen kunnen we de huisstijl gaan ontwerpen.
Mvg
Ik vind hem erg mooi, bedankt. Hij is duidelijk en krachtig en fris van kleuren. Het is de eerste inzending..dus ik wacht de rest nog even af. Ik neem aan dat de ondertitel evt. nog aangepast kan worden?
Alles kan naar wens en smaak worden aangepast.
Mvg Mark