En nog wat andere kleurschakeringen...
Datum start: 20-01-2014
Datum einde: 03-02-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hartelijk dank. Ik heb inmiddels (bijna) voor een ander logo gekozen. Dit logo was zeker een goede tweede! Bedankt voor jullie input en veel succes. Cora

Bij deze volgens de feedback wat andere kleurstellingen. We zijn weer erg benieuwd wat u er van vind.
Mvg mark

Gebaseerd op de feedback een aantal kleurstellingen en een ronde U, we kunnen nog wel wat kleurstellingen maken hoor als u dat wenst. we zijn weer erg benieuwd wat u er van vind.
Mvg mark
Hallo Mark, nogmaals bedankt. Ik vind dit heel erg leuk. Kleurstelling erg goed, maar ik mis toch een andere kleur erin (paars? oranje?). Graag nog een aanpassing..?
Blij dat u tevreden bent met dit concept, wij vonden hem intern ook erg goed geworden, we zullen een aantal voorstellen maken met paars geen probleem.
Mvg Mark

Bedoelde u meer zoiets?
Mvg mark
Hartelijk dank. Het vorige vind ik veel leuker. Wil je van dat ontwerp (met de drie poppetjes boven de U) de U iets kleiner en dikker maken en tevens ronder? Wil je ook nog iets met de kleuren doen? Ik denk aan groen, zeegroen, blauw, violet, mag ook in donkere tinten. Alvast bedankt.
Ja hè deze is te statisch idd, ik zal uw feedback verwerken in een nieuw voorstel.
Mvg Mark

Een tweede voorstel van deze kant, we zijn weer erg benieuwd wat u er van vind.
Mvg Mark
Ik vind dit logo heel mooi, zonder meer. Alleen had ik een wat strakker en minder 'druk' logo in gedachten. Is het mogelijk zo'n figuurtje met gestrekte armen in de U te verwerken? Ben benieuwd!
ja hoor gaan we maken voor u ...

We hebben voor u ontworpen in de letter U een weegschaal, simpel maar zeer to the point, poppetjes zijn al erg veel gebruikt bij dit onderwerp en wij denken dat u zich wilt onderscheiden van de rest, feedback is van harte welkom, we zijn erg benieuwd wat u er van vind. U kunt op het plaatje klikken voor de ware grote en kleurschakering, verder leveren we de bestanden aan in elk denkbaar formaat .jpg .gif .eps .png .psd .pdf en natuurlijk het .ai(adobe illustrator vector formaat) voor al uw uitingen. Mocht dit een richting wezen kunnen we eventueel ook een huisstijl gaan ontwerpen.
Qua kleur kunnen we natuurlijk all kanten op.
Mvg Mark
Beste Mark, hartelijk dank voor je inzending. Ik ben met je eens dat poppetjes veel worden gebruikt, maar ik vind deze 'weegschaal' te onduidelijk. Ik liet het logo aan iemand zien zonder toelichting en die persoon maakte er geen weegschaal van. Bovendien is mijn uitgangspunt ook genieten, en daar hoort niet prominent een weegschaal bij. Dat is veel te 'streng' zeg maar. Overigens heb ik een nieuwe ondertitel bedacht: gewoon gezond genieten.
Verder vind ik het lettertype niet zo leuk, vooral de w niet. Ik had zelf ook nog een creatieve ingeving: gebruik kleine hoofdletters voor slankuwel waarbij de U een gewone hoofdletter is, gebruik voor het onderschrift schrijfletters met een accent op de g's. Nogmaals bedankt!