Geen commentaar
Logo voor Volkswagen en Audi expert
- Wedstrijd van: BMOnderdelen
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 07-08-2018
Datum einde: 14-08-2018
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Wellicht zou dit voorstel wel kunnen.
Met vriendelijke groet,
Gerard

Geen commentaar
Bijgaand twee voorstellen van het logo.
Aanpassingen in vorm en/of kleur zijn mogelijk als dat gewenst is.
Feedback is welkom.
Met vriendelijke groet,
Gerard
Deze doen ons beide behoorlijk denken aan het logo van een klant van ons, dat maakt hem minder geschikt. Hij is zeker wel netjes en fijn om te zien.
O, dat is jammer. Ik ken dat logo niet en deze ontwerpen zijn een eigen creatie.
Ik kijk of ik nog een aangepaste versie kan maken.
Met vriendelijke groet,
Gerard

Geen commentaar