Geen commentaar
logo voor zelfstandig apotheker
- Wedstrijd van: rhuijssoon
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 02-09-2017
Datum einde: 09-09-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


I.v.m. de keuze van het font de laatste variant op verschillende manieren gepresenteerd. Kan ook zo'n presentatie voor het dikkere font maken.

Kleiner en dunner lettertype.
Als ik nog iets kan aanpassen dan hoor ik het graag.
dank u, ik vind hem mooi zo. Zal zelf nog even dubben tussen de lettertypes
Bedankt!

Naam kleiner

Iets minder ruimte tussen de R. en H.
is ook beter inderdaad

Geen commentaar
Aangepast, hoe vind je het zo?
Beter, als ik nog iets zou willen proberen, dan misschien de tekst iets kleiner onder het logo zodat het logo echt het zwaarst weegt. Vind het verder mooi, fris en toch zakelijk zo

Geen commentaar
Een goedemiddag,
Bij deze mijn bijdrage voor een logo. De naam is goed zo?
Groet,
Karin

Geen commentaar
De naam is goed, ik zou denk ik zelf liever de naam als R. Huijssoon weergeven. De versie met kader heeft de voorkeur
Bedankt voor de 4 sterren en feedback. Ik ga de naam aanpassen.