Hallo, hierbij het logo wat net linksboven in stond met het originele lettertype.
Logo waar de versheid en smakelijkheid van afspat
Datum start: 04-04-2014
Datum einde: 29-04-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Ik heb nog een opzetje gemaakt met verschillende kleuren en een voorbeeld met een houten achtergrond.
Hi, linksboven is de favoriet! Vind wel het lettertype dat je origineel hebt gebruikt beter leesbaar en in verhouding

Geen commentaar
Hi Laura, ik houd van de eenvoud..en het wat nostalgische karakter. Zou je eens kunnen kijken naar boerschappen.nl. Ik vind het lettertype van de website erg mooi en de kleurstelling beetje oud rood/ en oud groen

Hallo,
Hierbij mijn voorstel voor het logo. Ik heb 2 varianten voor de kleur gemaakt. Ik hoor graag wat u ervan vindt.
Groet,
Laura